Корзина
221 отзыв
Зроби он-лайн замовлення на сайті - отримай знижку!)Купити дешево
"АРСАНА-БУД" інтернет-магазин оздоблювальних будівельних матеріалів
+380679328509

Склоблоки в інтер'єрі та екстер'єрі

Склоблоки в інтер'єрі та екстер'єрі
Використання чешських склоблоків у сучасному житті

20.11.20

Отлично! Текст на зеленом фоне - для хороших новостей :)

Склоблоки в інтер'єрі - функціонально, естетично і дуже сучасно!

   Багато хто з нас при слові «склоблоки» згадують радянські споруди з синювато-зеленими скляними квадратами зі скла, котрі служили вікнами або перегородками в різних громадських будівлях - від столових до бань. В ті часи нікому і не приходило в голову використовувати цей будівельний матеріал в якості декору. Застосування склоблоків було обумовлено міцністю, доступністю і очевидною функціональністю виробів. У наші дні цей будівельний і оздоблювальний матеріал зазнав зовнішні зміни і використовується не тільки за основним призначенням, але й для прикраси інтер'єру і фасадів будівель.

   За останні десять років використання склоблоків в дизайні житлових приміщень набирає популярність - сучасні дизайнери пропонують варіанти - споруди практичних і естетичних конструкцій, застосування скляних блоків локально, в якості функціонального декору.

   Склоблоки є прекрасним звукоізолюючим матеріалом, стійким до впливу вологи і володіє гарними теплозберігаючими  властивостями. Саме тому його так часто використовували  в утилітарних приміщеннях для прийняття водних процедур. І в наші дні склоблоки можна найчастіше зустріти в дизайн-проектах ванних кімнат, де з напівпрозорих кубиків створюються перегородки, викладаються віконні прорізи і встановлюються стійки.

    Конструкція стеклоблока нескладна - це порожня усередині «цеглина», стінки якої мають товщину  8 см. Він забезпечує виробу високі звукоізоляційні властивості і низьку теплопровідність, що допомагає зберігати тепло приміщень. В результаті промислові склоблоки застосовують, як для зведення ненесучих стін всередині будівлі, так і для облицювання зовнішніх поверхонь будівель.

   Як правило, склоблоки випускають квадратної форми - 19х19х8 см, але зустрічаються і вироби у вигляді «цеглинок» - половинка 19х9х8 см, торцеві (liner та dowble end) блоки. Що стосується кольору, то перевага тут у прозорих, безбарвних склоблоків, але останнім часом популярність набирають матовані вироби, а також кольорові  м’яких відтінків – колекція Basik Color  та яскраво-насичених – колекція Brilly W, які виглядають  особливо розкішно і сучасно.

Перегородки, стійки і не тільки

  Одним з найбільш популярних варіантів використання склоблоків в інтер'єрі є створення перегородок у ванній кімнаті. І для такої популярності є кілька причин:

1.       склоблоки пропускають до 85% сонячного світла, але при цьому створюють умову побути наодинці;

2.       відмінні вологостійкі властивості;

3.       міцність конструкції;

4.       відносна дешевизна матеріалу;

5.       простота у догляді;

6.       прекрасні звукоізоляційні властивості дозволяють заглушати звук води, що ллється;

7.       склоблочні перегородки здатні затримувати тепло, створюючи комфортну атмосферу для прийняття водних процедур.

   Для того, щоб створити безпечну і зручну в експлуатації перегородку зі склоблоків, в останньому ряду будови використовуються вироби – спеціальні склоблоки для завершення конструкції (торцеві).  В результаті прохід стає безпечним  і зовні привабливим.

   Комбінування прозорого і тонованого скла при зведенні перегородки у ванних кімнатах дозволяє створити не тільки функціональний захист приміщення від вологи, а й прикрасити інтер'єр, привнести елемент оригінальності.

   Часткове викладання однієї зі стінок санвузла за допомогою склоблоків, дозволить зберегти приватність приміщення, але при цьому створити можливість застосування світла, що йде з суміжного простору. У підсумку днем ​​ви можете не користуватися штучним освітленням, відвідуючи санвузол.

  А також їх можна використовувати  зовні – замість вікон. При цьому створюється приватна атмосфера, звільняючи вас від необхідності використання шторок або жалюзів. Найбільш часто вікна зі склоблоків можна зустріти в приватних будинках міського типу або заміських домоволодіннях.

   Таким чином, такі конструкції з наших склоблоків здатні підняти рівень унікальності дизайну на небувалу висоту. Навіть в інтер'єрі передпокою використання вікна зі склоблоків виглядає органічно, сучасно й  унікально.

                             Вікнами та перегородками із склоблоків когось можна здивувати?!?

   А ось використання цього міцного, але при цьому напівпрозорого будівельного матеріалу,  в якості основи,  для підлогового покриття здатне  привнести оригінальність в будь-який дизайн інтер'єру. Перед вами саме такий спосіб оформлення кабінету з зоною відпочинку. Скляний дах в комплекті з підлогою зі склоблоків зробив приміщення абсолютно повітряним, світлим  та легким.

Напівкругла барна стійка з напівпрозорих склоблоків? Легко!!!

Конструкція буде виглядати особливо ефектно, якщо додати до спорудження підсвічування – кольорове  або монохромне.

   В любому випадку, все те, щоб Ви не вигадали б зі своїм оригінальним підходом до дизайну свого інтер’єру та екстер’єру, буде виглядати шалено красиво! А ми, у свою чергу разом з  «АРСАНА-БУД» Вам у цьому допоможемо  – обрати, розрахувати, проконсультувати! Телефонуйте завжди, заходьте на наш сайт – arsanabud.com.ua , дивіться, проглядайте, прицінюйтесь та купуйте!

 

                                                                                         З щирою вдячністю, Ваш інтернет-магазин «Арсана-Буд»

Сайт -arsanabud.com.ua

Пошта - arsana-bud@i.ua

+38(067)932-85-09, +38(095)-633-59-05


 

Контакты
 • Телефон:
  +380956335905, Директор
  +380679328509, Жанна
 • Контактное лицо:
  Жанна Дмитрівна
 • Адрес:
  Полтава, Харків, Суми, Чернігів, Житомир, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Волинь, Хмельницький, Закарпатська обл., Вишневе, Киевская область, Украина
 • Email:
  arsana-bud@i.ua
Карта