Корзина
220 отзывов
Зроби он-лайн замовлення на сайті - отримай знижку!)Купити дешево
"АРСАНА-БУД" інтернет-магазин оздоблювальних будівельних матеріалів
+380679328509

О нас

Ми

  Інтернет-магазин будівельних оздоблювальних матеріалів регіону України "АРСАНА-БУД" розширює свої кордони для створення затишку, комфорту дома, в офісі та зоні відпочинку. Ми займаємося оптово-роздрібною торгівлею будівельних облицювальних та інтер'єрно-оздоблювальних матеріалів вже більше 5-ти років для Вашого комфотного життя. А саме - склоблоки чеського виробництва відомої Европейської компанії Seves Glass Blocks та хрестики для монтажу конструкції зі склоблоків; склотканинні шпалери, склохолсти, малярні флізеліни відомих ТМ "Wellton", "Oscar", "Armawall"; фанера ламінована ФОФ та неламінована ФСФ відомих країн виробників - Україна, Китай, Білорусь, Росія, Польща, Латвія; ОСБ-плити ТМ "EGGER", "Kronospan" (Европа), "Krono" (Україна) та багато іншого.

  "АРСАНА-БУД" - молода та перспективна компанія зі свіжими та тверезими поглядами та ідеями на життя. Завдяки гарним стійким та багаторічним відносинам з прямими імпортерами провідних торгових марок будматеріалів з Европи, ми розширюємо свої можливості для придбання дуже якісного, екологічно-чистого та безпечного, сертифікованного матеріалу за найдоступнішими цінами для кожного на ринку України. У нас Ви зможете отримати повну консультацію пропонованих нами матеріалів для кожного клієнта абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!! 

  Взаємовигідні умови для покупців, швидкі та безпечні терміни поставки, можливість працювати під "замовлення", зручна форма сплати через "Приват-банк" (можна в онлайн-режимі) - все це та приємні сюрпризи гарантовані для кожного. А для постійних клієнтів існують спеціальні пропозиції перед якими можна не встояти! )) 

  Працюючи з "АРСАНА-БУД" - Ваш дім, оселя, офіс, місце зустрічі з друзіми, колегами стане набагато комфортнішим, теплим, затишним, а магічна сила нашої компанії принесе Вам достаток і багатство!!!

 

Логотип АРСАНА-БУД облицовочные материалы

 

Контакты
 • Телефон:
  +380956335905, Директор
  +380679328509, Жанна
 • Контактное лицо:
  Жанна Дмитрівна
 • Адрес:
  Полтава, Харків, Суми, Чернігів, Житомир, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Волинь, Хмельницький, Закарпатська обл., Вишневе, Киевская область, Украина
 • Email:
  arsana-bud@i.ua
Карта