Корзина
221 отзыв
Зроби он-лайн замовлення на сайті - отримай знижку!)Купити дешево
"АРСАНА-БУД" інтернет-магазин оздоблювальних будівельних матеріалів
+380679328509

СКЛОТКАНИННІ ШПАЛЕРИ «WELLTON-DECOR» жаккардова колекція! Ловіть НОВИНКУ!!!

Новинка склотканинних шпалер WD вже у продажу

  Сьогодні ми раді повідомити Вам приємну новинку, яка присутня в Україні на нашому складі та вже у повному продажі, як для фізичних осіб, так і юридичних - це склотканинні шпалери жаккардової колекції WELLTON DECOR - Кора WD851, Граніт WD853, Пергамент WD854, Циновка WD855, Кераміка WD862 (1х12,5 м) - дозволяє у більшості випадків уникнути компромісних рішень і зробити інтер'єр на високому художньому рівні при прекрасних показниках якості, безпеки і надійності. Дана колекція поєднує в собі модні тенденції сучасних стін і відмінні експлуатаційні властивості та характеристики.

  Склошпалери Велтон Декор розробленні в першу чергу для приватного споживання. Рулони жаккардової колекції при стандарнтній ширині 1 метр мають довжину 12,5 метрів, що дозволяє обклеювати середньостатистичну квартиру або приватний будинок з мінімальними можливими залишками. Склотканинні шпалери Wellton Decor володіють підвищеною щільністю, яка в 1,5 рази вище, ніж у звичайних склошпалер.

Температура застосування: від +60*С до -40*С.

Щільність WD: 200 г\м2 +-10%.

   Тому, кожна людина тепер буде мати можливість ще комфортніше та яскравіше обладнати своє житло!

   Купуючи склошпалери в "Арсана-Буд", який на пряму працює від імпортеру, Ви економите свій час на похід по магазинах і пошук товару. Зателефонувавши нам або зробивши замовлення в електронному вигляді, написавши нам на нашу електронну адресу, ми з радістю Вам допоможимо у виборі шпалер, клею і доставки матеріалу саме до Вас.

  Склошпалери WELLTON - це те, що потрібно Вашим стінам!!!

Контакты
 • Телефон:
  +380956335905, Директор
  +380679328509, Жанна
 • Контактное лицо:
  Жанна Дмитрівна
 • Адрес:
  Полтава, Харків, Суми, Чернігів, Житомир, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Волинь, Хмельницький, Закарпатська обл., Вишневе, Киевская область, Украина
 • Email:
  arsana-bud@i.ua
Карта